Galerie Rudolfinum

O klubu

Všem příznivcům výtvarného umění a všem příznivcům Galerie Rudolfinum je určen Klub Otevřený dialog.

Galerie Rudolfinum poskytne členům Klubu Otevřený dialog nejen slevy na vstupném, ale také pravi- delné informace o pořádaných výstavách a doprovodných akcích a další výhody.

Členstvím v Klubu Otevřený dialog podpoříte aktivity Galerie Rudolfinum.

Klub Otevřený dialog nabízí dva základní typy členství:

  • individuální
  • pro školy

Členství v Klubu Otevřený dialog je výhodné, poplatek lze odečíst od základu daně.
Je také vhodným dárkem pro vaše blízké!

Využijte všech výhod nabízených Galerií Rudolfinum:

  • volné vstupy
  • slevy na vybrané akce
  • komentované prohlídky
  • programy pro členy
  • slevy na katalogy
  • více informací
  • dárky pro vaše nejbližší a mnoho dalších…

Staňte se členy Klubu otevřený dialog!

školy

školy

Galerie Rudolfinum nabízí všem školám členství v Klubu otevřený dialog. Za velmi výhodnou cenu tak máte po celý rok volný vstup pro žáky, studenty a pedagogy na všechny výstavy, v rámci klubu OD pro vás připravujeme vzdělávací a doprovodné programy, materiály pro školy, semináře, dílny a animace…

Naším cílem je poskytování výhod členům klubu nejen při návštěvách výstav a doprovodných programů pořádaných galerií ale nabízíme i širokou škály pracovních listů (.pdf) a programů, které můžete realizovat u vás ve škole.

Cena ročního členského příspěvku:
pro základní školy 400 Kč/rok
pro ostatní typy škol 1500 Kč/rok

výhody členství:
Volný vstup na výstavy Galerie Rudolfinum i opakovaně v průběhu každé výstavy. Jedna legitimace platí buď pro jednoho pedagoga samotného, nebo pro skupinu žáků/studentů a pedagogický doprovod (maximálně dva pedagogové), vysokoškolské legitimace pro jednotlivce i skupinu z uvedené školy.

Budete zařazeni do adresáře Galerie Rudolfinum a budou vám zasílány pozvánky na vernisáže a informační materiály k výstavám budou vám zasílány pozvánky a informace o doprovodných programech k výstavám a o dalších akcích Galerie Rudolfinum podle vašeho zájmu budete zváni na schůzky pedagogů s lektory a s autory odborných vzdělávacích programů, kde můžete získat informace o výstavě, o připravených speciálních materiálech k ní pro mládež i pedagogy, o možnostech animace atd. v předem určených nebo dohodnutých termínech vám nabídneme odborný lektorský servis k výstavám v případě vašeho zájmu obdržíte zdarma k vybraným výstavám materiály speciálních programů pro žáky/studenty stejně tak získáte informační a pracovní podklady pro pedagogy.

Staňte se členy Klubu otevřený dialog!

/* by Sinfin.cz */