O Artparku

ARTPARK – Proměny
K výstavě Petra Písaříka SPACE MAKER se tematicky pojí také nová podoba Artparku a názvem Proměny. Od května letošního roku Galerie Rudolfinum uvedla novou koncepci svého vzdělávacího a relaxačního prostoru, který se mění s každou výstavou. Umožňuje tak i těm nejmenším návštěvníkům seznámit se a vyzkoušet si postupy používané vystavujícími umělci. Zároveň zůstává i prostorovým průvodcem současným uměním a místem kreativního odpočinku. Artpark – Proměny se věnuje umělcům, kteří pracovali s netradičními materiály a principům abstraktního umění. Současný umělec disponuje velkou formální svobodou a tu mohou zakusit i návštěvníci. V interaktivní části je pro ně připraveno několik zcela nových či aktualizovaných instalací, na kterých si kompoziční a materiálové nápady rovnou otestují. Samozřejmou součástí jsou doprovodné programy pro školy a veřejnost či pravidelné dětské dílny.

O aktualizovanou podobu Artparku – Proměny k výstavě SPACE MAKER se postarala Hana Šromová, Richard Loskot a Zdenka Švadlenková.

Přijďte i se svými dětmi a zapojte se do interaktivních projektů a uměleckých workshopů vedených našimi lektory.

Veřejnosti i školním skupinám nabízíme nabídku programů, workshopů a dílen s přizvanými umělci. V prostoru Artparku probíhají debaty s teoretiky umění, historiky nebo umělci, připravujeme prezentace aktuálních témat či námětů spojených s probíhajícími výstavami.

úterý-neděle 10.00-18.00

Vstupné

130 / 80 Kč

Koupit vstupenku

čtvrtek 10.00-20.00

Adresa

Alšovo nábřeží 12
110 00 Praha 1

pondělí Zavřeno

Jak k nám?

Mapa a další informace